Seminaria „Prawo i technologia”

Działalność ekspercka FLL, we współpracy z naszymi partnerami z kancelarii prawnych, funduszy inwestycyjnych i organizacji pozarządowych. Każde seminarium prowadzone jest przez przedstawicieli środowiska akademickiego, biznesu lub sektora inwestycyjnego.

Najbliższe seminarium:

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zaprosić Państwa na X Seminarium grupy badawczej „Prawo i Technologia”, które odbędzie się 24 maja 2024 r. o godzinie 16:30 przy ul. Brackiej 12, s. 200. Tym razem przedmiotem spotkania będzie referat pt. Generative AI – Praktyczne wdrożenia rozwiązań opartych o Duże Modele Językowe Romualda Członkowskiego z firmy Boldare.

Firma Boldare zajmuje się wdrażaniem produktów cyfrowych, opartych m.in. na sztucznej inteligencji, na rzecz podmiotów międzynarodowych. Zrealizowała ponad 300 projektów dla 111 klientów na całym świecie.
Romuald Członkowski jako Dyrektor Usług AI w Boldare opiekuje się wszystkimi projektami firmy w tym zakresie. Posiadając wykształcenie w dziedzinie biznesu i finansów, Romuald ma wieloaspektowe doświadczenie, które obejmuje sektory energetyczny, konsultingowy oraz FMCG. Romuald Członkowski prowadzi również kanał Praktycznieo.ai, na którym edukuje, jak zaimplementować w MŚP to, co wynika z rewolucji GenAI.

W związku z faktem, iż mija drugi rok działalności naszej grupy badawczej, chcielibyśmy szczególnie zachęcić do osobistego udziału w seminarium. Po nim przewidujemy uczestnictwo w wykładzie Thomasa Plummera, który przedstawi najnowsze odkrycia i wnioski ze swoich badań na temat zachowań naszych przodków. Profesor Plummer bada nie tylko zmiany behawioralne, ale także pierwsze narzędzia używane przez praludzi. Wykład odbędzie się w ramach Copernicus Festival.

Po wykładzie, zgodnie z tradycją, zapraszamy do kontynuowania rozmów w mniej formalnym otoczeniu.

 

Plan wydarzenia przedstawia się następująco:

16:30 – 18:30 Seminarium AI, ul. Bracka 12, s. 55

19:00 – 20:00 Wykład Thomasa Plummera, Muzeum Inżynierii i Techniki, ul. Świętego Wawrzyńca 15

20:15 ∞ Dalsza integracja w lokalu Szklanki, ul. Jakuba 19 (na Kazimierzu)

 

W przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu zdalnie prosimy o skorzystanie z linku: https://zoom.us/j/93844881005?pwd=bUdvaElLbDYrUVdRMVRkNDBPQXlZQT09
Identyfikator spotkania: 938 4488 1005
Kod dostępu: 342408.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w formie stacjonarnej prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 20 maja; tel. +48 533 051 970, e-mail: ani.sokolowska@jcjk.pl.

Dotychczasowe seminaria:

Filter