Skip to main content

26 października 2023 roku

co-organizer: JCJK

[treść zaproszenia]

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy na VIII seminarium Grupy Badawczej „Prawo i Technologia”, podczas którego eksperci projektu BSJPtech omówią od strony praktycznej „Obowiązki i wyzwania przedsiębiorców związane z Rozporządzeniem AI”.

Rozporządzenie AI, czyli unijna regulacja systemów sztucznej inteligencji stanowi pierwszą na świecie legislację poświęconą temu zagadnieniu, która wkrótce obejmie wiele podmiotów gospodarczych. Spotkanie stanowi doskonałą okazję, aby lepiej zrozumieć nadchodzące zmiany i przygotować swój biznes do działalności w nowych realiach.

Seminarium odbędzie się 26 października 2023 roku o godz. 15:00 w siedzibie kancelarii BSJP | bnt przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Cykl jest wspólną inicjatywą Future Law Lab, wirtualnej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiegokancelarii BSJP | bnt oraz kancelarii JCJK, współpracujących w ramach projektu BSJPtech. Członkami projektu są przedstawiciele nauki, prawnicy oraz przedstawiciele firm technologicznych, w tym zajmujących się sztuczną inteligencją.

Zapewniamy możliwość uczestnictwa zarówno osobiście, jak i w formule zdalnej. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów, prelegentów oraz dostępu do spotkania online znajdą Państwo w załączniku do niniejszego zaproszenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 23 października br.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, które zapewni Państwu cenne informacje na temat nowych regulacji oraz zachęcamy do uczestnictwa w naszych kolejnych seminariach!

Obowiązki i wyzwania przedsiębiorców związane z Rozporządzeniem AI – zaproszenie